BcA. Jana Hájková, DiS — Možnosti spolupráce JAMU s absolventy ...

28. října 2007 v 9:50 |  Diplomové práce ADM
Anotace bakalářské práce. Ve sféře vysokoškolského vzdělávání je čím dál častěji zdůrazňován partnerský vztah mezi studenty a pedagogy. Spolupráce s absolventy patří ke klíčovým momentům práce každé vysoké školy. Absolventi plní vysokým školám úlohu zpětné vazby, reflektující požadavky praxe. Kvalitativní rozvoj studijních programů je možný cestou spolupráce a využití zkušeností a znalostí absolventů. Spolupráce s absolventy je z tohoto důvodu pro školu prospěšná a obě strany, instituce i absolventi, mají na vzájemné spolupráci zájem.
Předkládaná práce Možnosti spolupráce JAMU s absolventy studijního programu Dramatická umění na Divadelní fakultě JAMU vznikla proto, aby odhalila možnosti Divadelní fakulty Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, jak je tomu na většině vysokých škol, jak by mohli absolventi nadále komunikovat a spolupracovat se školou.

Cílem této práce je prozkoumat současný stav spolupráce s absolventy na Divadelní fakultě JAMU a navrhnout další možnosti rozšíření současné spolupráce s těmito absolventy a upozornit na jejich přínos pro instituci. Důležité je také poukázat na nové možnosti budování partnerského vztahu mezi absolventy, studenty a pedagogy, resp. managementem vysoké školy a formulovat doporučení pro zlepšení efektivity využití poznatků možnosti spolupráce s absolventy. Tato práce si nekladla za úkol vyřešit všechny otázky zvoleného tématu, může sloužit pro seznámení se s danou problematikou spolupráce v univerzitním prostředí a zejména jako podklad pro další výzkum.
V případě, že míte zájem o tuto bakalářskou práci v celém jejím znění, piště prosím na e-mail: alenastribrna@seznam.cz.
Bibliografická citace
HÁJKOVA, Jana. Možnosti spolupráce JAMU s absolventy studijního programu Dramatická umění na Divadelní fakultě JAMU. Brno: 2007. Bakalářská diplomova práce na Divadelní fakultě JAMU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JiH JiH | E-mail | 6. listopadu 2007 v 23:01 | Reagovat

http://www.divadlo.cz/spolekrichelieu/index.htm

netyka se to Janiny bakalarky, ale jen by me zajimalo, kdo jste tam byl a co se  vyresilo? pozdrav z Edi posila Jitka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolek Kultura & Management, o. s.
Renčova 14, Brno
IČO 22669892
Bankovní spojení: 218 548 677/0300
spolek@kultura-management.cz