Obchodní akadamie Břeclav hledá projektové manažery a režiséra

14. dubna 2008 v 8:16 | Red. |  Zaměstnání
Obchodní akademie Břeclav nabízí spolupráci studentům divadelního či hudebního manažerství nebo čerstvým absolventům těchto či obdobných oborů. Obsahem spolupráce má být koordinace a administrace projektů v oblasti práce s mládeží obvykle financovanými z pogramů EU (Program Mládež atp.). Studium není znevýhodněním. Více informací též www.oabv.cz, záložka projekty.
Pro uvažovaný divadelní projekt dotovaný z EU hledá dále Ochodní akademie Břeclav mladého profesionálního režiséra -- studenta/absolventa režie či dramatické výchovy. Obsahem projektu bude práce se studenty-amatéry. OA Břeclav nabízí honorář odpovídající standardům v profesionální sféře.

Pro zájemce:
Martin Maryška
m.maryska(a)gmail.com
607 864 191
Vyhlašovatelem je Obchodní akademie Břeclav
ředitel PhDr. Leo Čuda
Tel. 519 326 345
reditel@oabv.cz
Smetanovo nábřeží 17
690 28 Břeclav
Při Obchodní akademii Břeclav působí Divadlo Bedřicha Kaněry, dvojitý laureát nominace Jarního divadelního festivalu HOBBLÍK & MUMRAJ!, který se konává v Hodoníně. Současným bestsellerem repertoáru je dramatizace (autor Robert Bellan) komiksových příběhů Jaroslava Foglara o partě správných hochů Sněhová mise aneb Rychlé šípy II.
Na hodonínské přehlídce byl soubor též oceněn Diplomem za příkladné marketingové a dokumentační zajištění vlastní divadelní činnosti. Soubor rozvíjí spolupráci s videňským česko-rakouským gymnáziem, získává granty, věnuje v amatérském prostředí nevídnou pozornost propagační grafice a merchandisingu včetně propagačních předmětů -- trička, pexeso a tvářemi herců atp. Více informací na www.oabv.cz, záložka divadlo.
rychle sipy, frky, kure 003.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Spolek Kultura & Management, o. s.
Renčova 14, Brno
IČO 22669892
Bankovní spojení: 218 548 677/0300
spolek@kultura-management.cz