Únor 2009

Iniciativa Kennedyho centra "Arts in Crisis"

9. února 2009 v 20:48 | www.proculture.cz |  Divadlo & performing arts
Kennedyho centrum ve Washingtonu pod vedením Michaela M. Kaisera iniciovalo program "Arts in Crises". Program je zaměřen na poskytování okamžité bezplatné poradenské podpory pro umělecké organizace z celých Spojených států, které v současné době vyrovnávají s dopady ekonomické krize.

Díky snižování příjmů z poskytovaných služeb a darů bojují některé umělecké organizace doslova o přežití ."Je doba ekonomické krize a jako celonárodní centrum pro scénická umění chceme být nápomocni." říká Michael M. Kaiser, president Kennedyho centra. Konsultace budou uměleckým neziskovým organizacím poskytovány například v oblasti fundraisingu, problematice efektivní práce se správní radou organizace, rozpočtování, marketingu a dalších segmentech životně důležitých pro udržení organizace v časech ekonomické recese. "Jestliže budeme pracovat všichni společně, můžeme proměnit čas krize v dobu nových příležitostí." říká Michael M. Kaiser.

Poradenskou podporu bude poskytovat Michael M. Kaiser a zaměstnanci Kennedyho centra díky podpoře Adrienne Arsht a Helen Lee Henderson.

Spolek Kultura & Management, o. s.
Renčova 14, Brno
IČO 22669892
Bankovní spojení: 218 548 677/0300
spolek@kultura-management.cz